Maak kennis met Case.

Case creert de ideale omstandigheden voor jong talent om zich te ontwikkelen. Hoe Case dit doet? We werken volgens de principes van de Purpose Economy. Dit houdt onder andere in dat sociaal rendement bovenaan staat. Hoe werkt Case dan?

Bekijk ons team
header hoe werkt case

Even voorstellen

Daniƫl

Founder
daniel@werkenmetcase.nl
06 21 18 34 81

Pim

Founder
pim@werkenmetcase.nl
06 21 53 37 92

Annemieke

Community Manager
annemieke@werkenmetcase.nl
06 50 94 66 85

Laura

Project Manager
laurakieviet@werkenmetcase.nl
06 38 11 20 49

Mark

Jr. Consultant
mark@werkenmetcase.nl
06 38 07 84 11

Thomas

Ambassadeur Amsterdam
thomas@werkenmetcase.nl
06 81 81 74 42

Ab

Ambassadeur Utrecht
ab@werkenmetcase.nl
06 24 83 49 34

Laura

Ambassadeur Rotterdam
laura@werkenmetcase.nl
06 28 42 15 59

Ewoud

Jr. IT Proces analist
ewoud@werkenmetcase.nl
06 18 90 39 62

Twan

Jr. Consultant
twans@werkenmetcase.nl
06 31 19 15 99

Marlous

Jr. Online Marketeer
marlous@werkenmetcase.nl

Daan

Ambassadeur Breda
daan@werkenmetcase.nl
06 41 71 92 83

Bart

Jr. Boekhouder
bartb@werkenmetcase.nl
06 38 69 98 23

Maud

Jr. Business & IT Consultant
maud@werkenmetcase.nl
06 57 70 82 36

Don

Coach & Adviseur
info@werkenmetcase.nl

Dick

Coach & Adviseur
info@werkenmetcase.nl

Govert

Coach & Adviseur
info@werkenmetcase.nl

Werken bij Case?
klaar is Case
Steven van Haarlem Klantteam manager

"Slim, snel en adequaat gaat Case te werk. Zeker voor herhaling vatbaar!  " bekijk case

Case

Case is een jonge en ambitieuze social venture die zich richt op de ontwikkeling van jong talent.